CSK-MED.PL
Jak pakujemy?
Jak pakujemy zamówienia w sklepie CSK-MED.PL

Jak pakujemy zamówienia w naszym sklepie?


Jeśli składasz zamówienie przez internet przede wszystkim liczysz na czas oraz jakość otrzymanych produktów. W naszym sklepie przykładamy szczególną troskę, aby produkty które dostarczy Ci kurier wyglądały jak z fabryki, dlatego wszystkie zamówienia starannie pakujemy oraz przygotowujemy paczki na każdą ewentualność w trasie. Niestety jako sklep nie mamy wpływ na pracę przewoźnika, ale mamy możemy paczkę zabezpieczyć przed wszystkim co może wydarzyć się podczas transportu paczki. 

Kompletowanie zamówienia


Każdego dnia biuro przygotowuje karty zamówienia wraz z przyczepionymi do nich paragonami fiskalnymi, bądź fakturami VAT. Tak przygotowane karty przekazuje do magazynu w celu realizacji zamówienia. Pierwszym zespołem są osoby kompletujące zamówienie, które na podstawie karty zamówienia kompletują zamówienia do czarnych pojemników. Jest to pierwsza linia sprawdzenia zgodności zamówienia. Tak przygotowane zamówienie składające się z czarnego pojemnika, produktów, karty zamówienia oraz dokumentów jest przekazywane do działu pakowania paczek. W nim pakowacz dostając zamówienie na początku sprawdza czy jest wszystko okej - jest to druga linia sprawdzania zamówienia. Jeśli jest wszystko okej pakowacz dobiera odpowiednie narzędzia i zajmuje się starannym spakowaniem paczki oraz naklejeniem etykiety nadawczej. 
 
Pakowanie

Kartony


Większość, bo prawie 80% paczek w roku 2020 roku w naszym sklepie stanowiły zamówienia spakowane w karton. Kartony to bardzo dobre rozwiązanie do pakowania past do zębów, płynów do płukania jamy ustnej, a także szczoteczek elektrycznych i sonicznych. Produkty w paczkach staramy się zabezpieczać ekologicznym papierem, lecz czasami może on nie wystarczyć więc z chęcią sięgamy po folię bąbelkową, która znakomicie zabezpiecza towar w transporcie. 
Pakowanie 

Pakowanie 

Pakowanie

Koperty bąbelkowe


Niektóre produkty ze względu na sztywne opakowania oraz niewielkie rozmiary pakujemy w koperty bąbelkowe. Takie spakowanie zamówienia jest wystarczające i zapewnia otrzymanie nie pogniecionych produktów. Koperty bąbelkowe staramy się dodatkowo zabezpieczać foliopakami, dzięki temu paczki nie zamknął na przykład podczas deszczu.
 
Pakowanie 

Pakowanie
 
Artykuły do higieny jamy ustnej

Dlaczego warto Nas wybrać?

Najlepsze produkty do higieny jamy ustnej

Najlepsze marki

Swoim Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze marki dostępne na rynku.

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne doradztwo

Posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą oferowanych przez nas produktów. Na pewno doradzimy Ci jaki produkt jest dla Ciebie.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 300 zł oferujemy darmową dostawę.

Zamówienia wysyłane tego samego dnia

Wysyłka w ten sam dzień

Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy w ten sam dzień.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

Oficjalny partner Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl