CSK-MED.PL
Producenci

Aloe Fresh - produkty do higieny jamy ustnej

ALOE FRESH - naturalne pasty do zębów

Aloe Fresh to marka należąca do firmy ESI, która została założona w 1975 roku przez Antonio Marię Galleano. Początkowo opatentowane produkty importowane były ze Szwajcarii, natomiast później firma zdecydowała się tworzyć własne produkty opierając się na trendach i potrzebach rynku. Działalność firmy rozpoczęła się w Genui, lecz w roku 1992 przeniosła się do Albissola Marina, niedaleko Savony, w celu wykorzystania większej przestrzeni. Misią ESI jest tworzenie najwyższej jakości produktów, które przyczynią się do poprawy samopoczucia ludzi.

Standardy produkcji na najwyższym poziomie jakości są efektem najnowocześniejszych urządzeń produkcyjnych oraz badań, rozwoju i kontroli prowadzonych w najnowocześniejszych laboratoriach. Laboratorium Kontroli Jakości jest bezpośrednio zaangażowane w badania organoleptyczne, fizyko-chemiczne i mikrobiologiczne.

Po ponad 40 latach firma ESI osiągnęła swój cel i stała się wiodącą firmą w dziedzinie medycyny ziołowej oraz dietetyki integracyjnej.

Obecnie produkty firmy ESI są popularne w ponad 50 krajach, od Republiki Południowej Afryki po Finlandię, od Stanów Zjednoczonych po Bliski i Daleki Wschód. Ten proces internacjonalizacji rośnie z każdym rokiem.

Firma ESI uzyskała certyfikaty jakości: 1995 - zezwolenie Ministra Zdrowia na wytwarzanie produktów dietetycznych i suplementów diety,  1999 - Certyfikat ISO 9001, który gwarantuje absolutną jakość produkcji ESI, 2002 - unowocześnienie systemu jakości do norm europejskich ISO 9001: 2000, 2004 - certyfikat produktu dla linii soków Aloe Vera oraz 2009 - od CCPB zezwolenie na komercjalizację produktów ekologicznych.

Dlaczego warto Nas wybrać?

Najlepsze produkty do higieny jamy ustnej

Najlepsze marki

Swoim Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze marki dostępne na rynku.

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne doradztwo

Posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą oferowanych przez nas produktów. Na pewno doradzimy Ci jaki produkt jest dla Ciebie.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 300 zł oferujemy darmową dostawę.

Zamówienia wysyłane tego samego dnia

Wysyłka w ten sam dzień

Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy w ten sam dzień.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

Oficjalny partner Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl