CSK-MED.PL
Producenci

Dentaid - produkty do higieny jamy ustnej

Dentaid Vitis - pasty do zębów płyny do płukania

Firma Dentaid została założona w Hiszpanii w 1980 roku. Od początków istnienia firma stała się pionierem badań nad najlepiej przebadanymi na świecie produktami do higieny jamy ustnej. W ostatnich latach rozszerzyła swoją działalność w ponad 70 krajach.

Misją firmy Dentaid jest poprawianie zdrowia jamy ustnej ludzi, dzięki rozwiązaniom najnowszej generacji. W tym celu pracuje z profesjonalistami, chcąc zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby jamy ustnej.

Dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi Dentaid, jako jedno z nielicznych laboratoriów specjalizuje się w mikrobiologicznych badaniach nad biofilmem.

Sukcesem działań jest holistyczne podejście. Połączenie najnowocześniejszej technologii, wysoko wykwalifikowanej kadry, zaangażowanie w badania i innowacje oraz wieloletnia współpraca ze środowiskiem stomatologiczno-farmaceutycznym jak również europejskimi i amerykańskimi uniwersytetami jest kluczem do sukcesu firmy Dentaid. Dzięki połączeniu tych kilku integralnych aspektów, jest światową marką, a najważniejszym priorytetem nieustannie jest dbałość o najwyższą jakość produktów do higieny jamy ustnej.

Chęć dzielenia się talentem i wiedzą sprawia, że DENTAID współpracuje z prestiżowymi krajowymi i międzynarodowymi uniwersytetami i towarzystwami naukowymi, a także dentystami z całego świata w celu współpracy w zakresie badań i eksperymentowania z nowymi produktami.

Znaleziono produktów: 84

Dlaczego warto Nas wybrać?

Najlepsze produkty do higieny jamy ustnej

Najlepsze marki

Swoim Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze marki dostępne na rynku.

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne doradztwo

Posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą oferowanych przez nas produktów. Na pewno doradzimy Ci jaki produkt jest dla Ciebie.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 300 zł oferujemy darmową dostawę.

Zamówienia wysyłane tego samego dnia

Wysyłka w ten sam dzień

Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy w ten sam dzień.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

Oficjalny partner Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl