Dentaid - produkty do higieny jamy ustnej

Dentaid Vitis - pasty do zębów płyny do płukania

Firma Dentaid została założona w Hiszpanii w 1980 roku. Od początków istnienia firma stała się pionierem badań nad najlepiej przebadanymi na świecie produktami do higieny jamy ustnej. W ostatnich latach rozszerzyła swoją działalność w ponad 70 krajach.

Misją firmy Dentaid jest poprawianie zdrowia jamy ustnej ludzi, dzięki rozwiązaniom najnowszej generacji. W tym celu pracuje z profesjonalistami, chcąc zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby jamy ustnej.

Dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi Dentaid, jako jedno z nielicznych laboratoriów specjalizuje się w mikrobiologicznych badaniach nad biofilmem.

Sukcesem działań jest holistyczne podejście. Połączenie najnowocześniejszej technologii, wysoko wykwalifikowanej kadry, zaangażowanie w badania i innowacje oraz wieloletnia współpraca ze środowiskiem stomatologiczno-farmaceutycznym jak również europejskimi i amerykańskimi uniwersytetami jest kluczem do sukcesu firmy Dentaid. Dzięki połączeniu tych kilku integralnych aspektów, jest światową marką, a najważniejszym priorytetem nieustannie jest dbałość o najwyższą jakość produktów do higieny jamy ustnej.

Chęć dzielenia się talentem i wiedzą sprawia, że DENTAID współpracuje z prestiżowymi krajowymi i międzynarodowymi uniwersytetami i towarzystwami naukowymi, a także dentystami z całego świata w celu współpracy w zakresie badań i eksperymentowania z nowymi produktami.

Dentaid

  • promocja
HALITA - skrobaczka do języka HALITA - skrobaczka do języka
Producent: Dentaid
Cena: 13,99 zł
szt.
zobacz więcej
HALITA - spray odświeżający oddech 15ml HALITA - spray odświeżający oddech 15ml
Producent: Dentaid
Cena: 21,99 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl