Producenci

Szczoteczki soniczne

Soniczne szczoteczki do zębów

Szczoteczki soniczne w swoim działaniu wykorzystują technologię fal dźwiękowych. Fale dźwiękowe emitowane przez pracującą końcówkę pobudzają ślinę i pastę do zębów, które dzięki temu mogą dotrzeć w miejsca niedostępne dla włosia szczoteczki. Pozwala to na oczyszczenie miejsc, które są omijane przy użyciu szczoteczek manualnych. Dodatkowo ruchy soniczne wytwarzają małe pęcherzyki powietrza (zjawisko kawitacji), które skutecznie niszczą płytkę nazębną i zapobiegają osadzaniu się nowych bakterii.

Główka szczoteczek ma kształt zbliżony do tradycyjnej szczoteczki i wykonuje ruchy wymiatające. Właśnie takie ruchy są najczęściej polecane przez dentystów. Częstotliwość tych ruchów musi wynosić powyżej 260 MHz (260 ruchów na sekundę) aby szczoteczka mogła być nazwana soniczną. Liczba ruchów różni się w zależności od modelu i jego zaawansowania.

Szczoteczki soniczne, w zależności od zaawansowania mogą posiadać dodatkowe tryby pracy i inne funkcje. Na przykład szczoteczka VITIS SONIC S20 posiada 3 tryby pracy: normalny (31 000 ruchów na minutę), precyzyjny (40 000 ruchów na minutę) oraz masaż. Szczoteczka ta ma wbudowany licznik czasu, który wibruje co 30 sekund wskazując kiedy należy przejść do następnego kwadrantu uzębienia.

Dlaczego warto Nas wybrać?

Najlepsze produkty do higieny jamy ustnej

Najlepsze marki

Swoim Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze marki dostępne na rynku.

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne doradztwo

Posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą oferowanych przez nas produktów. Na pewno doradzimy Ci jaki produkt jest dla Ciebie.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 300 zł oferujemy darmową dostawę.

Zamówienia wysyłane tego samego dnia

Wysyłka w ten sam dzień

Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy w ten sam dzień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl