Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Modele stomatologiczne

Modele stomatologiczne

Model zębowy, zwany także stomatologiczny jest to model wykonany najczęściej z materiału akrylowego, bądź metalowego. Przedstawia on różne sytuacje w jamie ustnej - model zębowy, model ortodontyczny, model periodontologiczny. Dzięki właściwemu modelowi stomatologicznemu możesz uczyć się stomatologii, a także prezentować różne formy rozwiązania leczenia swoim pacjentom w gabinecie stomatologicznym.

Modele stomatologiczne

Model czaszki człowieka CSK-033 Model czaszki człowieka CSK-033
Producent: DENTAL-AZ
Cena: 479,99 zł
szt.
zobacz więcej
Model ortodontyczny ORTO, SLAMY Model ortodontyczny ORTO, SLAMY
Producent: DENTAL-AZ
Cena: 89,99 zł
zobacz więcej

Rodzaje modeli stomatologicznych

W swojej ofercie posiadamy model do nauki mycia zębów, różne rodzaje modeli ortodontycznych, modele zębów dzieci, przeźroczyste modele stomatologiczne. Przeźroczyste modele zębowe to doskonałe rozwiązanie, aby pokazać pacjentowi tego czego nie widać w jamie ustnej. Na przykład: zatrzymanych zębów, wyrzynających się zębów czy dodatkowych zębów (mesiodens). Posiadamy również modele implantologiczne, które pokazują pacjentowi różne formy uzupełnienia braku zęba - dzięki temu pacjent wie co to jest most protetyczny, korona protetyczna czy implant zębowy. Uzmysławia to naszym pacjentom jak wygląda zabieg i rodzaj uzupełnienia. 

Modele do nauki mycia zębów

Posiadamy około dziesięć modeli stomatologicznych, które nadają się do nauki mycia zębów. Genialnie znajdą zastosowanie w przedszkolach, szkołach podstawowych czy gabinetach stomatologicznych. Modele są różne, a z tych wszystkich najbardziej polecamy model do nauki mycia zębów CSK-031, ponieważ pozwala on oprócz nauki techniki mycia zębów pokazać pacjentom w jaki sposób powinny nitkować zęby. Nitkowanie zębów nie jest łatwe i wymaga odpowiedniego instruktażu. Nasze modele zębowe znakomicie nadają się do instruktażu mycia zębów w gabinetach stomatologicznych. Modele stomatologiczne znajdujące się w naszym sklepie internetowym to także dobre rozwiązanie dla firm przeprowadzających szkolenie z zakresu higieny jamy ustnej.

Modele stomatologiczne ortodontyczne

Leczenie zębów aparatem ortodontycznym może być niezrozumiałe dla pacjentów. Dzięki naszym modelom ortodontycznym możesz pokazać pacjentowi jak wygląda aparat ortodontyczny oraz wszystkie jego elementy budowy - łuki, zamki, ligatury. Posiadamy około trzydziestu różnych modeli przedstawiających różne rodzaje wad zgryzu. Nasze modele ortodontyczne to także doskonałe rozwiązanie do nauki nakładania zamków ortodontycznych oraz łuków ortodontycznych. Praktyka czyni mistrza, ćwicz naukę ortodoncji na naszych modelach.

Modele stomatologiczne, fantomy stomatologiczne dla studentów

Jesteś studentem stomatologii i szukasz odpowiedniego fantomu stomatologicznego? Jesteśmy pierwszym sklepem w Polsce wyspecjalizowanym w zakresie dostarczania fantomów stomatologicznych. Nasza załoga również studiowała stomatologię i sami mieliśmy problem aby kupić w internecie swój model - swojego "pierwszego pacjenta". Nasze modele stomatologiczne pasują do większości unitów, które znajdują się na polskich stomatologicznych uniwersytetach. Dzięki nim nauczysz się jak prawidłowo opracowywać próchnicę, opracowywać cały ubytek (pamiętaj o właściwym opracowaniu pod różny materiał) no i oczywiście jak wypełnić ubytek. Sprawdź!

Model stomatologiczny

Wybierz z nami swój wymarzony model stomatologiczny! W ofercie posiadamy modele ortodontyczne, modele do nauki usuwania zębów, fantomy do nauki, a także modele perdiodontologiczne. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl