CSK-MED.PL
Producenci

Frezyderm - produkty do higieny jamy ustnej

FREZYDERM - pasty do zębów

Frezyderm jest grecką firmą założoną w 1986 roku przez Pana Anastasios Anastasiou. Firma zajmuje się produkującą produktów najwyższej jakości do higieny jamy ustnej. Celem firmy Frezyderm jest projektowanie i wytwarzanie bezpiecznych i skutecznych produktów o wysokiej jakości, które spełniają surowe normy farmaceutyczne i staną się niezawodnym partnerem dermatologów.

Frezyderm chcąc nieustannie doskonalić swoje produkty, założyła "Dział Badań i Rozwoju Dermokosmetyków", który współpracował z europejskimi uniwersytetami, aby badać produkty Frezyderm.

W 2002 roku Spółka otworzyła nową, prywatną fabrykę dermokosmetyków, posiadająca labolatoria badawcze, zrzeszające wysoko wykwalifikowanych naukowców oraz posiadająca magazyny surowców i produktów gotowych.

Obecnie firma Frezyderm rozwija się nie tylko w całej Grecji i obejmuje około 4500 aptek, lecz także zdobyła międzynarodowe rynki na Bliskim Wschodzie, w Kanadzie, na Bałkanach, w Europie Środkowej i Wschodniej. Współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji, m.in. pediatrzy, ginekolodzy i dermatolodzy, jednocześnie aktywnie wspierając jego współpracę z Hellenic Pharmacy.

Każdy produkt Frezyderm jest wolny od parabenów i SLS, za to jest wzbogacony innowacyjną formułą. Efektywne działanie fluorków zostało wzbogacone o pionierską kombinację naturalnych i aktywnych składników, które nie tylko czyszczą, ale również przyczyniają się do usuwania mikrobiologicznej płytki bakteryjnej, przywracania i utrzymania naturalnej flory bakteryjnej, która zapobiega chorobom zębów i dziąseł oraz leczenia stanu zapalnego jamy ustnej.

Firma Frezyderm zajmuje również pierwsze miejsce wśród kilku międzynarodowych firm pod względem naukowych aktualizacji produktów kosmetycznych.

Dlaczego warto Nas wybrać?

Najlepsze produkty do higieny jamy ustnej

Najlepsze marki

Swoim Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze marki dostępne na rynku.

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne doradztwo

Posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą oferowanych przez nas produktów. Na pewno doradzimy Ci jaki produkt jest dla Ciebie.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 300 zł oferujemy darmową dostawę.

Zamówienia wysyłane tego samego dnia

Wysyłka w ten sam dzień

Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy w ten sam dzień.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

Oficjalny partner Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl