Najciekawsze wpisy
Właściwa higiena jamy ustnej seniorów

Właściwa higiena jamy ustnej nie zna wieku i należy o nią dbać bez względu na to, ile ma się lat. Pozwoli to na zachowanie stałych zębów jak najdłużej, a tym samym zapewni zdrowy uśmiech na lata. Dobra kondycja jamy ustnej będzie miała poza tym pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.

TePe - produkty do higieny jamy ustnej

TEPE - szczoteczki międzyzębowe

TePe jest szwedzką firmą rodziny Eklund założona w 1965 roku. Obecnie jest firmą globalną z oddziałami i dystrybutorami na całym świecie. Jej misją jest opracowywanie wysokiej jakości produktów i rozwiązań przy pomocy ekspertów dentystycznych, aby pomóc ludziom żyć zdrowiej.

Innowacja, wiedza i zdrowie to kluczowe czynniki rozwoju TePe jako firmy. Posiada ona szeroką gamę produktów, która jest doceniana i zatwierdzana przez dentystów za wysoką jakość i zastosowanie kliniczne. Ponadto spełnia surowe kryteria bezpiecznego i higienicznego stosowania doustnego.

Firma TePe opiera swoją działalność na sprawdzonych, wysokiej jakości dostawcach i surowcach. TePe „ekorozwój” oznacza zagwarantowanie dobrobytu środowiskowego, gospodarczego i społecznego w teraźniejszości i w przyszłości. Pomaga klientom i konsumentom w dokonywaniu świadomych wyborów oraz osiągnięciu ich celów środowiskowych.

TePe w swoim asortymencie posiada szeroką gamę akcesoriów, tym samym starając się podnosić świadomość klientów na temat profilaktyki próchnicy zębów, zapalenia dziąseł i przyzębia.

TePe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl