Najciekawsze wpisy
Właściwa higiena jamy ustnej seniorów

Właściwa higiena jamy ustnej nie zna wieku i należy o nią dbać bez względu na to, ile ma się lat. Pozwoli to na zachowanie stałych zębów jak najdłużej, a tym samym zapewni zdrowy uśmiech na lata. Dobra kondycja jamy ustnej będzie miała poza tym pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.

ApaCare - produkty do higieny jamy ustnej

APACARE - pasty do zębów i płyny

ApaCare to niemiecka marka produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Każdy produkt tej marki zawiera tzw. płynne szkliwo, które posiada skład zbliżony do naturalnych zębów, dzięki czemu chroni on zęby i dziąsła przed próchnicą czy parodontozą.

Proces remineralizacji szkliwa jest wspomagany przez połączenie płynnego szkliwa (medycznego hydroksyapatytu) z fluorem. W tym procesie hydroksyapatyt łączy się bezpośrednio z powierzchnią zęba, a płynne szkliwo utwardza powierzchnię zębów, łagodzi, nabłyszcza i pokrywa ochronną warstwą, a także usuwa płytkę bakteryjną i przebarwienia.

Apacare dzięki swoim niesamowitym składnikom naprawia uszkodzone szkliwo oraz wygładza i rozjaśnia zęby. Doskonale uszczelnia odsłoniętą szyjkę zębową i skutecznie zmniejsza wrażliwość zębów. Apacare chroni zęby przez płytką nazębną oraz posiada właściwości antybakteryjne.

ApaCare

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl