Najciekawsze wpisy
Właściwa higiena jamy ustnej seniorów

Właściwa higiena jamy ustnej nie zna wieku i należy o nią dbać bez względu na to, ile ma się lat. Pozwoli to na zachowanie stałych zębów jak najdłużej, a tym samym zapewni zdrowy uśmiech na lata. Dobra kondycja jamy ustnej będzie miała poza tym pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.

Curaprox - produkty do higieny jamy ustnej

Curaprox szczoteczki międzyzębowe do zębow

CURAPROX marka produktowa spółki Curaden to wiedza, technologia oraz transfer umiejętności, tak aby dostarczać perfekcyjne rozwiązania w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. Marka została założona w Szwajcarii w 1972 roku. Podstawa firmy to coś więcej, niż tylko białe zęby i świeży oddech. Zdrowie jamy ustnej jest niezbędne dla utrzymania zdrowia całego organizmu i wszystkich organów.

Spółka Curaden współpracuje ściśle ze specjalistami z dziedziny stomatologii, wytwarzając wyjątkowe produkty CURAPROX. Atrakcyjne, skuteczne, zapewniające czystą przyjemność użytkowania. Marka CURAPROX sprawia, że mycie zębów staje się przyjemnością oraz szybko widać pozytywne rezultaty.

To właśnie dlatego CURAPROX rozwinął program motywacyjno-szkoleniowy dla lekarzy stomatologów i wszystkich osób związanych zawodowo z branżą dentystyczną. Każdego roku szkolą i przyznają certyfikaty instruktorów higieny jamy ustnej iTOP/CURAPROX na całym świecie. W codziennej pracy pomagają oni motywować i uczyć pacjentów niezbędnych umiejętności, koniecznych dla zachowania zdrowia jamy ustnej, zębów i dziąseł w perfekcyjnej kondycji przez całe życie.

Curaprox

CURAPROX BABY - gryzak niebieski CURAPROX BABY - gryzak niebieski
Producent: Curaprox
Cena: 99,99 zł
szt.
zobacz więcej
CURAPROX BABY - gryzak różowy CURAPROX BABY - gryzak różowy
Producent: Curaprox
Cena: 99,99 zł
szt.
zobacz więcej
CURAPROX BABY - gryzak zielony CURAPROX BABY - gryzak zielony
Producent: Curaprox
Cena: 99,99 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl