Najciekawsze wpisy

Szczoteczki międzyzębowe o rozmiarze 3,3mm

Szczoteczki międzyzębowe 3,3mm

3,3mm

Szczoteczki międzyzębowe przeznaczone są do czyszczenia przestrzeni pomiędzy zębami oraz stanowią uzupełnienie codziennego szczotkowania zębów. Dzięki nim możemy uzyskać doskonały efekt czyszczenia oraz pielęgnacji zębów, ponieważ potrafią one usunąć płytkę nazębną zalegającą nawet w trudno dostępnych obszarach w jamie ustnej.

W swoim asortymencie posiadamy szczoteczki międzyzębowe nie tylko wielu znanych marek, ale także o różnych rozmiarach. Posiadamy rozmiary od 0,4 mm przeznaczone do bardzo małych przestrzeni międzyzębowych aż do 3,3 mm dla szerszych przestrzeni międzyzębowych, a także mix szczoteczek, co z pewnością pomoże Państwu wybrać wielkość szczoteczki.

Badania wykazały, że szczoteczki międzyzębowe są bezpieczniejsze od nici dentystycznych. Drucik szczoteczki pokryty jest włosiem dla jeszcze bardziej dokładnego a zarazem delikatnego czyszczenia. Udowodniono także, że czyszczenie przestrzeni szczoteczkami międzyzębowymi jest widocznie lepsze, a dzięki elastycznej szyjce szczoteczka jest łatwiejsza w użyciu przy tylnych zębach.

Przestrzenie międzyzębowe są bardzo ważne, lecz często pomijane w pielęgnacji. Jeśli chcemy utrzymać jamę ustną w zdrowiu oraz nie doprowadzić do różnych chorób przyzębia, oprócz pasty do zębów i swoją higienę jamy ustnej powinniśmy poszerzyć o kilka produktów do usuwania płytki bakteryjnej nie tylko na powierzchni zębów, ale również w przestrzeniach międzyzębowych, takich jak, np. nić dentystyczną, wykałaczki czy szczoteczki międzyzębowe.

Szczoteczki międzyzębowe Tepe to jedne z najbardziej popularnych szczoteczek międzyzębowych, które przeznaczone są do wąskich i szerokich przestrzeni, wyprodukowane ze szwedzkim doświadczeniem w dziedzinie stomatologii. Szczoteczki Tepe do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych spełniają oczekiwania Pacjentów na całym świecie oraz doceniane są za wysoką jakość i skuteczność. To lider rynku szwedzkiego. Szczoteczki wyposażone są dodatkowo w nasadkę ochronną dla wygodnego transportu, która pozwala zadbać o jej higieniczne przechowywanie. Używanie szczoteczki Tepe to skuteczna metoda usuwania płytki nazębnej i zapobiegnięciu próchnicy. Zalety szczoteczek międzyzębowych Tepe:

  • szczoteczka międzyzębowa może być używana podczas noszenia aparatów ortodontycznych oraz implantów
  • szczoteczka Tepe posiada drut powlekany plastikiem, dla zachowania bezpieczeństwa, aby ochronić zęby i dziąsła przed podrażnieniem oraz ułatwić jej odpowiednie, wygodne wprowadzanie w przestrzeń pomiędzy zębami
  • posiada szeroką gamę szczoteczek o różnej średnicy i kształcie, dzięki czemu każdy Pacjent wybierze rozmiar odpowiedni dla siebie
  • opakowanie zawiera do wyboru sześć lub osiem sztuk
  • posiadają rozmiar idealny dla wąskich jak i szerokich przestrzeni
  • ze względu na swoją popularność oferta tych szczoteczek dostępna jest w wielu sklepach
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl