Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Szycie chirurgiczne

Szycie chirurgiczne to kluczowa umiejętność dla każdego lekarza. Z naszymi zestawami do nauki szycia chirurgicznego oraz specjalnymi padami będziesz mistrzem szycia!

Szycie chirurgiczne

Zestawy do nauki szycia chirurgicznego

Jesteś studentem kierunków medycznych? Jedną z kluczowych umiejętności, którą nabywasz podczas toku swojej nauki jest nauka odpowiedniego zamknięcia rany, czyli jej zaszycia. W swojej ofercie posiadamy specjalne zestawy, które są doskonałymi narzędziami do nauki zakładania szwów chirurgicznych. W skład zestawu wchodzą narzędzia chirurgiczne w tym skalpel, igłotrzymacz, nożyczki, pęseta oraz oczywiście pad do nauki szycia.

Pady do nauki szycia chirurgicznego

Pady są imitacją skóry, bądź wyrostka zębodołowego, które odzwierciedlają różne sytuacje i rodzaje ran, które trzeba odpowiednio zaszyć. Pady są wykonane ze specjalnej gumy, która jest bardzo wytrzymała i starczy Ci na bardzo długo - wykonasz na nich tysiące szwów dążąc do perfekcji. Nasze pady to nowoczesne rozwiązanie do nauki szycia chirurgicznego - zapomnij o bananach, kurczakach, rękawiczkach na słoiku. Skorzystaj z profesjonalnych padów do nauki.

Rodzaje szwów chirurgicznych

Znajomość rożnych technik szycia oraz posługiwania się narzędziami daje nam wiele możliwości, przez co żadna rana nie będzie dla nas nie do zaopatrzenia. Dzięki naszym zestawom do nauki szycia nauczysz się zakładać między innymi:

  1. Prosty szew węzełkowy - jest to najprostszy do założenia szew
  2. Szew materacowy pionowy
  3. Szew materacowy poziomy
  4. Szew prosty ciągły
  5. Szew podskórny
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl